Forum Gildii OurTime

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2011-06-28 22:00:06

lathander

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-28
Posty: 1
Punktów :   

Azrael

1. Nick w grze: Azrael (s7 Lathander)
2. Profesja: prawdopodobnie sura BM
3. Doświadczenie w metinie: 3 Lata gry, z czego 2 na s7, stworzenie jednej z najsilniejszych sur BM na serwerach 7 i 25, ponadto grałem na boodym 86lvl i wp 91lvl
4. Najlepsza postać jaką miałeś ( lvl , skille itp )najlepsza posta hmnn pod względem pvp to bm 87 lvl Lathander 4xP 5 nie dorobiłem ze względu sprzedaży konta, eq całe +9 poza świetym ze względu na lvl, full ludzia duzo abs, a pod względem pvm to wp 5x P eq podobne jak bm
5. Skąd dowiedziałeś się o tej Gildii ? z forum w sygnie mial napisane VexilleOfficialo tej właśnie gildii i że szuka osób do grania na s26
6. Trochę informacji o sobie ( Imię , wiek , czym się interesujesz i te sprawy ) Mam na imię Marcin mam 18 lat , chodzę do Liceum, interesuję się downhillem i w wolnych chwilach metkiem, co  tu dużo pisać lubię adrenalinę i dobrą zabawę:)
7. W co jeszcze grasz oprócz Metina ( nie koniecznie mmo )( np cs , nfs itd )kiedyś grałem w nfs'y, gta, fify, ghotica , grałem przez pewien okres w 4story i shayia 
8. Nick z forum board.metin2.pl ...Lathander...
9. Dlaczego akurat OurTime ?  Szukam miłej ekipy do grania ponieważ większość znajomych została na s25 i 7

Offline

 

#2 2011-06-28 22:45:37

 Vexille

Administrator

Call me!
Zarejestrowany: 2011-06-18
Posty: 61
Punktów :   
WWW

Re: Azrael

Kojarzę Cię trochę Chyba Na s7 dla bitka postać sprzedałeś
Jak najbardziej na tak :] Musze tego tsa wkońcu ogarnąć na stałe ;]


http://img827.imageshack.us/img827/8255/mma2wsygne.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.green-iris.pun.pl www.psarskieszczury.pun.pl www.ticlass.pun.pl www.mdpospjonkowo.pun.pl www.gryy.pun.pl