Forum Gildii OurTime

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2011-06-18 18:22:52

 Vexille

Administrator

Call me!
Zarejestrowany: 2011-06-18
Posty: 61
Punktów :   
WWW

Vexille - Hardkorowy koksu ;D

Emaaa !
Więc mam na imię Łukasz . Nie bd pisał ile mam lat bo co roku jest ich więcej ;D ( 95 rocznik )
Interesuję się wszelaką motoryzacją . Pasjonują mnie zarówno 2 jak i 4 kółka Poza tym kocham sw ! Boks , MMA czy MuyThai to jest to !
Osobiście trenuję boks już dobry kawałek czasu .

W metina gram od 2008 roku z dużymi przerwami przewijając się przez multum serwerów . Uczyłem się na s3 Skille po równo i te sprawy . Potem na S7 ( Zagościłem na dłużej ) Zaczynałem praktycznie od początku serwera ale że byłem jeszcze patałachem to nic szczególnego nie osiągnąłem . Błąkałem się również po nowszych serwerach ( S 22 - S24)  ale że grałem sam to na 30 lvl zawsze moja gra się kończyła xD (
Potem po końcach i powrotach wspólnie ze znajomym graliśmy na S17 i tam była grubsza historia . Mianowicie :
Mental 77 4x G
Wp 71 3xG

Stwierdzając iż gra nie ma sensu zakończyliśmy karierę zamieniając nasz dobytek w PLN'y

Dlaczego znowu zaczynam ?! Po prostu Metin mnie ciągnie ;P Na serwerach 1- 25 nie ma sensu zaczynać przez inflacje jaka tam jest . Gdy ciężko dorwać coś za yang a wbijać skille od M1 gdy inni mają g+ też mi się nie widzi

Zaczynam z zamiarem osiągnięcia czegoś dobrego oraz stworzenia zgranej ekipy

Piona !


http://img827.imageshack.us/img827/8255/mma2wsygne.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mdpospjonkowo.pun.pl www.gryy.pun.pl www.green-iris.pun.pl www.ticlass.pun.pl www.psarskieszczury.pun.pl