Forum Gildii OurTime


#1 2011-07-24 15:02:39

 Venet

Użytkownik

12539292
Call me!
Skąd: Rybnik
Zarejestrowany: 2011-07-24
Posty: 21
Punktów :   

Witam wszystkich by Venet

Siemanko!
Mam na imię Patryk jestem z Rybnika (województwo Śląskie).Obecnie chodzę do podstawówki 1999rocznik jestem czyli w tym roku 6 klasa.
Ortografię mam dobrą nie robię błędów (jusz,bendem) i tych rzeczy podobnych czasami zdarzy mi się błąd ale jest to rzadkość .
W grę Metin 2 gram około 3 lata z przerwami na początku grałem z przyjemności później by być najlepszy ale nie opłaca się tak grać by każde doładowanie dawać na smocze monety i później kupować yang na allegro. Od 3 miesięcy gram z przyjemności na rożnych prywatnych serwerach .Oprócz gry Metin2 lubię grać jeszcze w Gta San Andreas Cs 1.6 oraz Euro Truck ale to jest naprawdę rzadkość jak to włączę najbardziej z tego Cs 1.6 . Oprócz grania w gry komputerowe interesuję się sportem najbardziej piłka nożna,koszykówka,skoki narciarskie to są moje ulubione sporty(z sztuk walki brazylijskie ju jitsu oraz boks)

Największe poziomy w Metin2 pl
Ninja Archer 3 lata gry 83 lvl Vampiree Astral 4x skill P 1x g4/3  i 1 kilka ptk
Oraz Wojownik Body 75 lvl skille m5/m6 body

Dlaczego ourtime ?
Szukam zgranej ekipy która pomaga sobie wzajemnie wymienia się przedmiotami daje sobie itemki ku itd to lubię wzajemność
Wtedy może będziemy najlepszą gildia w na serwerze :]
Niestety nie zagram na metin sg ale na pl chętnie :]

Pozdrawiam wszystkich z FaceMetin by xAsik !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.allmetalforum.pun.pl www.mta-nps.pun.pl www.csliga.pun.pl www.pokemon-master-white.pun.pl www.moh.pun.pl